MENTORYSTĖ PRADEDANČIAM VERSLUI

MENTORYSTĖ tai teorinių žinių taikymas praktikoje bei palaikomasis ryšys tarp verslo ir savo srities specialisto, kuris dalinasi patirtimi ir asmens/verslo, kuris siekia išsikeltų tikslų pagalba pasiekti norimą rezultatą.

Šios mentorystės pagrindinis TIKSLAS nukreipti verslą tinkamą linkme ir padėti pasiekti išsikeltų tikslų, lydint Jus link sėkmingo online verslo starto link.


ŠI PASLAUGA SKIRTA TAU, JEIGU:

▶ Reikalingas palaikymas ir tikslų išsikėlimas. Visą mentorystės laikotarpį turėsi žmogų, kuris tave palaikys ir motyvuos;

▶ Nori startuoti link sėkmingo ir augančio elektroninės prekybos verslo;

▶ Reikalingi žingsnių seka, po kurių Jūs greičiau ir efektyciau pasieksite savo tikslus;

▶ Norite eksperto šalia siekiant savo užsibrėžtų tikslų. Mokysitės iš profesionalo patirties!


KAINA : nuo 240 €

Mentorystės programa sudėliota remiantis svarbiais elementais, apie kuriuos turi pagalvoti startuojantis verslas bei dažniausiai užduodamais klausimais, kurie kyla pradedančiam online verslui.

1 tema: EL.PREKYBOS FUNKCIJŲ aptarimas ir pritaikymas jūsų verslo modeliui. Pradedant verslą turime įsivaizdavimą kaip turėtų atrodyti jūsų el.parduotuvė, bet ar žinote, jog el.parduotuvė turi būti ne tik vizualiai graži, bet sudėlitos funkcijos turi atlikti du pagrindinius vaidmenis: lengvas ir patogus naršymas klientui ir parduodančios funkcijos, kurios skatins užsukus į Jūsų el.parduotuvę joje pabūti ilgiau, o įsidėjus į pirkinių krepšelį užbaigti pirkimo procesą. Susitikimo metu kalbamės:

 • apie parduodančias funkcijas,

 • ką reikia žinoti renkantis specialistą, kuris kurs Jūsų el. parduotuvę ir

 • kokią informaciją reikia atiduoti/pariruošti dirbant su programuotoju.

2 tema: JŪSŲ UNIKALI ŽINUTĖ. Jūsų kuriamo verslo išskirtinumas, vertybės, koks bus Jūsų tikslinis klientas,.

Tai pagrindiniai akcentai, kuriuos turite žinoti siekiant sukurti kažką naujo ir kitokio, bei sumaniai pasinaudoti Jūsų išskirtinumais pasiekti jūsų tikslinį klientą bei kokį konkurencinį išskirtinumą turėsite rinkoje.

Sėkmingas prekės ženklo pozicionavimas užtikrina, kad jūsų rinkodaros žinutė pasieks jūsų tikslinius klientus ir privers juos pasirinkti jūsų produktą ar paslaugą, o ne konkurentus.

3 tema: ASORTIMENTO ĮVEDIMAS, VALDYMAS IR PLĖTRA. Tinkamai suformuotas asortimentas gali lemti sėkmingą arba lėtą augimą versle. Dažnai verslas siekadamas, jog asortimentas būtų ne per mažas - ji padaro per didelį, ko pasekoje - verslui tai išaugina dideles atsargas, o pirkėjas mato neišgrynintą asortimentą, kuris įtakoja pardavimų augimo sulėtėjimą. šioje konsultacijoje kalbamės apie:

 • Pradinio asortimento formavimas;

 • Asortimento judėjimo ty. pardavimų sekimo svarba ir kaip tai padaryti + lentelė pildymui ir apmokymas;

 • Asortimento plėtra, kaip identifikuoti, jog asortimentą jau reikia plėsti ir kokias prekes/kategorijas plėstI.

4 tema: TIEKĖJAI. Jei nežinote kur ieškoti tiekėjų arba turite susiradę tiekėjus, bet nežinote ką jiems rašyti, o svarbiausia kas svarbu susitarti prieš dirbant su naujais tiekėjais - ši mentorystės sesija Jums. Sesija sudėliosime iš tų klausimų, kurie kyla jums ieškant ar dirbant su tiekėjais:

 • Kur ieškoti tiekėjų,

 • Kaip pateikti pasiūlymą ir ką svarbu susitarti,

 • Sutartys, kodėl svarbu ir ką daryti jei sutarčių nėra, kokie susitarimai tinkami raštu;

 • Atsargų valdymas, dabartinės situacijos aptarimas, įvertinimas turimų sąlygų gerinimas su tiekėjais ir tiekimo terminų diskusija

derybos su tiekėjais
derybos su tiekėjais

5 tema: PARDAVIMŲ KANALAI. Ši mentorystė sesija skirta kūrėjams, kurie gamina rankų darbo gaminius ir galvoja kur galėtų juos realizuoti, parduodant ne tik per savo el.parduotuvę. Šioje strateginėje sesijoa kalbėsime apie praktinius metodus:

 1. Kur ieškoti pardavimo kanalų, kur galėtų būti jūsų produkcija;

 2. Kaip pateikti pasiūlymą ir ką svarbu susitarti (ko klausti tiekėjo)

 3. Sutartys, kodėl svarbu ir ką daryti jei sutarčių nėra, kokie susitarimai tinkami raštu;

 4. Jūsų asortimento plėtra kitų kūrėjų/tiekėjų prekėmiai

6 tema: PARDAVIMŲ SKATINIMAS. Labai svarbi mentorystė sesij, kuri leis susidėlioti aiškų veiksmų planą, leidžianti pritraukti jūsų potencialius klientus ir surasti pardavimo skatinimo metodus, tinkančius Jūsų verslo modeliui.

 • Išgryninus jūsų tikslinę auditorija ir vertybes, unikalią žinutę padėliojame pardavimo skatinimo kampanijas, kurios jums galėtų tikti, aptariame kas skatina pirkėjus internete spausti mygtuką PIRKTI

 • Aptariame Jums tinkamus komunikacijos kanalus, Jūsų komunikacijos toną ir dažnumą.

Galite rinktis 2, 4 arba 6 susitikimų mentorystę.

KAINA : nuo 240 €

 • 2 susitikimų mentorystė - 240 €

 • 4 susitikimų mentorystė - 440 €

 • 6 susitikimų mentorystė - 600 €

Mokama už du susitikimus į priekį. Prieš mentorystę BŪTINA registuortis pažintiniam skambučiui.

Ką klientai kalba apie mentorystę

”Justina patarė ne tik kaip susitvarkyti el. parduotuvę, bet kaip ir uždirbti papildomai, taip pat ne tik puiki specialistė, bet ir motyvacijos užtaisas! Rekomenduoju mentorystės programą, taip pat labai išsamus ir auditas. Ačiū, jog ne tik norite pasidalinti žiniomis, bet ir nuoširdžiai rūpinates augančiais verslais!.”

Karina, www.keeross.lt įkūrėja

Su Justina mentorystėje dirbau daugiau kaip pusė metų, tačiau bendraujame iki šiol. Ji labai aiški, logiška ir struktūrizuota verslo planavime, o tuo pačiu yra labai šiltas ir palaikantis žmogus. Kalbant apie verslą ji privers pamatyti savo klaidas ir imtis veiksmų - visada tai darys su pačiais geriausiais ketinimais ir suteiks visus įrankius, kurie padės pasiekti tikslo. Nes Justinai tikrai rūpi kiekvienas jos klientas ir ji tą daro iš noro padėti, o ne užsidirbti. Justina neturi jokių plastikinių, visiems gerai žinomų "lozungų", ji į kiekvieną klientą žiūri individualiai ir ieško jam geriausiai tinkančių sprendimų. Ji nepateiks Jums atsakymų, kurie paruošti iš karto, kurie tinka visiems - ji išanalizuos, peržiūrės, paklaus ir perklaus, kad geriau suprastų ir padėtų Jums augti. Jei norit tikro žmogaus, kuris dirba iš visos širdies - rekomenduoju rinktis būtent Justiną.

Raminta Mar | Coach of emotional managment